Něco málo o klubu

Klub byl založen roku 1985.  I z tohoto důvodu nese v současné době v názvu číslovku 85 odkazující na jeho počátky.

Za uplynulá léta se v našich řadách vystřídalo již mnoho hráčů. Někteří ze zakládajících členů hrají až do dnešních dní, jiní se postupem času rozhodli jít jinou cestou. Ať už opustili minigofl úplně, nebo změnili klub, za který nyní dále hrají.

V našich řadách nejsou jen hráči z Rakovníka, ale i z Chebu, Chomutova, Ústí nad Labem  či blízkého okolí.

Chtěli by jste se dozvědet více o naší historii, navštivte sekci Z historie klubu.

A pokud by jste měli zájem se do našich řad připojit, či si jen vyzkoušet zahrát s profesionálními hráči a něco se od nich přiučit, neváhejte a navštivte nás na minigolfovém hřišti v Rakovníku.

Plánujeme pro vás několik novinek, o kterých vás budeme včas informovat.